„Přijmout dobré rady vyžaduje víc moudrosti než je rozdávat.“

S čím Ti mohu pomoci?

Kojení

Jsem certifikovaná laktační poradkyně (Mamila.sk). Nabízím pomoc s kojením při potížích, ale i přípravu těhotných na kojení. V rámci poradenství pořádám také podpůrné skupiny při kojení online, ale i živě (oblast Amberg, Německo a příležitostně Praha). 

Antikoncepce

Nabízím profesionální poradenství v oblasti nehormonální antikoncepce. Jsem součástí spolku Nehormonálka.cz. Nabízím online vzdělávání pro laickou i odbornou veřejnost. Ukážu Vám všechny metody nehormonální antikoncepce a poradím s výběrem té pravé metody pro Vás na míru.

Příprava na porod

Pomůžu Vám s přípravou na porod v porodnici nebo doma. Spolupracuji s dulami, porodními asistentkami a lékaři. Mám za sebou porod doma i v porodnici, v ČR i v zahraničí. Podporuji přirozené porody. Věřím, že způsob, kterým přicházíme na svět ovlivňuje celou naši společnost.

Kontaktujte mě nebo si udělejte jednoduše rezervaci. Potvrzení o rezervaci obdržíte emailem.

Načítám...

Když nic nezměníte, nic se nezmění

Online kurz i individuální přístup

Jsem spolutvůrcem jedinečného kurzu o nehormonální antikoncepci. Kurz je pro ženy, které chtějí přestat brát hormonální antikoncepci a hledají zdravější řešení. Je také pro ty, které hormonální antikoncepci neberou, nechtějí s ní začínat a hledají účinnou ochranu před početím. Informace v něm najdou jak dospívající dívky, tak ženy po porodu.

Nabízím Ti podporu, vyslechnutí a pomocnou ruku v těžkých chvílích. Jako máma 4 dětí vím, že mateřství je občas výzva. Ať už Tě trápí cokoli, napiš nebo zavolej a podíváme se co pro Tebe můžu udělat. 

Ceník

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. V ceně není zahrnutý poplatek za dopravu v případě osobního poradenství u Vás doma. Cena za dopravu se odvíjí dle vzdálenosti (4 Kč/km).

30 minut

Tato konzultace je vhodná pro ty, kteří mají jen krátký dotaz, potřebují malou podporu či se ujistit v nějakém řešení (například výběr antikoncepce)

600 Kč

60 minut

Ideální délka pro konzultaci. Věřím, že budeme mít dostatečný prostor pro řešení i většího problému. Je to také standardní doba pro laktační poradenství, včetně ukázek a učení praktických dovedností.

1000 Kč

90 minut

Tuto konzultaci doporučuji hlavně těm, kteří mají komplexnější problém, více problémů, chtějí jít do hloubky nebo se jen zkrátka potřebují vypovídat a získat maximální podporu zvenčí. Jsem tu pro Tebe.

1400 Kč